box-23639_1280

Self-publisher to poniekąd człowiek-orkiestra, który musi znać się na wszystkich aspektach związanych z pisaniem, wydawaniem oraz sprzedażą książek. Jeżeli jednak nie jesteś urodzonym handlowcem i nie wiesz, jakie kroki należy podjąć, aby Twoja książka znalazła się w ofercie najlepszych księgarni, możesz to zadanie powierzyć specjalistom z WydacKsiazke.pl. Zawarcie umowy dystrybucyjnej nie wiąże się z przeniesieniem ani ograniczeniem praw autorskich i pozwala zachować swobodę w zakresie ustalania cen, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla autorów pragnących cieszyć się zaletami self-publishingu.

Umowę dystrybucyjną z WydacKsiazke.pl może zawrzeć zarówno firma, jak i osoba prywatna. Na tym etapie decydujesz, czy książka będzie sprzedawana w wersji papierowej czy jako e-book, a także jaka będzie cena pojedynczego egzemplarza. Po określeniu ceny system automatycznie pokaże, jaki będzie Twój zysk z każdej transakcji. Sprzedaż swojej książki możesz na bieżąco monitorować w zakładce Raporty sprzedaży, dostępnej po zalogowaniu się na swoje konto. Jeżeli wydałeś więcej niż jeden tytuł, możesz elastycznie zarządzać dystrybucją książek, w dowolnym momencie zgłaszając je lub wycofując ze swojej listy sprzedaży. Na platformie zlecenie dystrybucji książki odbywa się za pomocą kilku kliknięć, a realny czas oczekiwania na pojawienie się tytułu w ofertach księgarni zależy od częstotliwości aktualizowania baz produktowych, jednak z reguły nie przekracza kilku tygodni.

Jeżeli jesteś początkującym autorem i liczy się dla Ciebie każda złotówka przeznaczona na wydanie i promocję własnej książki, warto zdecydować się na opcję druku na życzenie. W praktyce oznacza to, że nie musisz od razu zamawiać kilkuset lub kilku tysięcy egzemplarzy, ponieważ Twoja książka będzie drukowana za każdym razem, kiedy klient złoży na nią zamówienie. Taki wariant pozwala ograniczyć do minimum ryzyko związane ze słabą sprzedażą książki wydrukowanej w zbyt dużym nakładzie.

Dzięki umowie dystrybucyjnej z WydacKsiazke.pl Twoja książka znajdzie się w ofercie najpopularniejszych księgarni internetowych w Polsce, między innymi empik.com, merlin.pl, gandalf.com.pl, Legimi.com, eClicto.pl, eBook.pl. To prosty i dostępny na wyciągnięcie ręki sposób na dotarcie z książką do naprawdę szerokiego grona potencjalnych czytelników.

 

Szczegóły na WydacKsiazke.pl

 

Categories: Bez kategorii

Leave a Reply+ 1 = pięć

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1
„Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej“
Copyright © 2024 wydacksiazke.pl